WIADOMOŚCI NA BIEŻĄCO

Polub nas na Facebooku


Nowość
Realmidi
Opracowanie,wykonanie

Nowość
Joanna
Opracowanie,wykonanie

Nowość
Joanna
Opracowanie,wykonanie

Nowość
red.Katarzyna
Opracowanie,wykonanie

Czy prawa człowieka w Polsce są łamane?.

dodano
29.10.2017
Realmidi
polityka,gospodarka

Aleksandra Wesołowska

aleksandraWesolowska (15 kB)

Polub nas na Facebooku

dodano 10.2017

O czym mówia media

Aleksandra Wesołowska jest prezesem Fundacji Bank Mleka Kobiecego. Jak donosi "Super Express", organizacja miała być dotowana z budżetu państwa. Wesołowska - prywatnie córka szefa MON.

Czytaj więcej...
Dodano 29.10.2017

Krytyka czytelników

Dla swoich to rząd Pis-u pieniądze ma, jak dla tej córki Macierewicza pół miliona złotych ,tak jak to było dla Elbanowskich 9 milionów złotych , na fanaberia posła M.Suskiego ,lot do Chin na wycieczkę za 15 tys. zł. za nasze pieniądze, Czytaj więcej...3 listopada>2017
Niezależny
Korespondent>radia i telewizji POMOST

Włochy:

aleksandrawesołowska (15 kB)
3 hours ago

Sąd Włoski w Sulmonie region Abruzja nakazał..

rządowi Niemiec wypłatę odszkodowań tamtejszej gminie Roccaraso i rodzinom 128 ofiar hitlerowskiej masakry w listopadzie 1943 roku.

Czytaj więcej...
dodano 3.10.2017

Słuchacz dodał

Nieżyjący już politolog i pisarz niemiecki, Gunter Grass, napisał w jednej z publikacji, że gdyby Niemcy mieli zadośćuczynić Polsce jedynie za zniszczoną infrastrukturę, zrabowane mienie, zagrabione dobra naturalne w postaci kopalin i wyrębu lasów - to musieliby przez 10 lat oddawać Polsce 1/3 swojego rocznego budżetu, co pokrywa się z obliczeniami pracowników niemieckiego instytutu. Nie obejmuje to prac przymusowych wywożonych do Niemiec Polaków, zagarnięcia dóbr i własności intelektualnych oraz wymordowanych i zagłodzonych 6 milionów Polaków. .