popularne przeboje taneczne
popularna muzyka taneczna
słuchowiska,opowiadania,dowcipy
wywiady,konkursy,spotkania
muzyka rockowa,blues,inne rodzaje muzyki
co godzina wiadomości,dyskusje na żywo
red mgr Janina Swat,reżyser teatralny,scenarzystka
Menadżer do spraw kultury w naszym radio
Wokalistka Polska,mieszkająca w Berlinie
DORIA Dorota Garietz w naszym radio

Witamy w naszej radiostacji Radio Pomost

RADIO POMOST jest to radio o profilu ogólnym, apolityczne i awyznaniowe, skierowane przede wszystkim do słuchaczy lubiących niezależne wolne radio. .

slider STUDIORadio Pomost,jak sama nazwa wskazuje łączy i zbliża społeczeństwo, nie brakuje też audycji,muzyki,komentarzy,słuchowisk,wywiadów .Słucha nas cały świat,mamy słuchaczy nawet z odległych krajów świata.Studio radiowe „RADIO POMOST” posiada funkcjonalne wnętrza – reżyserkę dźwięku, studio nagrań i emisyjne, news room,oraz kilka stanowisk komputerowych i montażowych do codziennych prac dziennikarskich. Zainstalowana aparatura do pracy z dźwiękiem jest z najwyższej światowej półki, a systemy realizacyjne najbardziej nowoczesne i profesjonalne. Od strony technicznej Studio Radiowe RADIO POMOST ma najnowsze rozwiązania techniczne stosowane w radiofoniach na świecie.

 Promotor kultury narodowej

showsJana

red.mgr Janina Swat

Jest reżyserem teatralnym małych form,senatrzystką.Prowadzi programy kulturalne,publicystyczne.Wypowiedzi dotyczące aktualnych tematów społecznych, politycznych, kulturalnych lub gospodarczych, głównie w formie autorskiej. Janina rzetelną publicystyką stawia sobie za główny cel informowanie, wyjaśnianie, komentowanie zjawisk z przyjętego przez siebie punktu widzenia.Podejmuje je w różnych formach,felietonach, szkicach lub recenzjach.

 

Pisarka i poetka

showsBrygida

red.Brygida Błażewicz

Znana pisarka i poetka.Prowadzi programy muzyczno-poetyckie ,opracowania tematyczne,pracuje nad tworzeniem audycji muzycznych związanych z zespołami muzycznymi,wokalistkami,wokalistami,posiadajacych wielki talent a nie maja siłę przebicia i w tym właśnie specjalizuje się i prowadzi na antenie Radio Pomost red.Brygida Błażewicz. 

 

Pisarka i poetka

bozenaprogram

red.Bożena Róża Lach

Pisarka i poetka,pisze powieści i opowiadania dla naszego radia POMOST.Znana w świecie ze swej twórczości pisarskiej.Prowadzi programy poetyckie ,opracowania tematyczne,pracuje nad tworzeniem audycji poetyckich związanych z zespołami muzycznymi,wokalistkami,wokalistami w tym właśnie specjalizuje się i prowadzi na antenie Radio Pomost red.Bożena Róża Lach..

  

Wydarzenia na TOPIE

  • Bożena Róża Lach (327) 2016-04-12 10:34:48

    BOŻENA RÓŻA LACH,powieściopisarka w naszym radio.... czytaj dalej

Ogłoszenia

    • UWAGA !!

    • Konkurs wokalistyczny 17.08.2016 ( środa )

      • Zapisy na konkurs i CV przesyłąć przez email.
joomla pricing table module

Teraz na antenie !!

Bieżąca audycja: Ładowanie ...
Nazwa radia:
Czas stacji:
Bieżąca playlista:
Szczegóły utworu: - -
------------------ ------------------

Odtwarzacze radiowe

VLC media player Winamp Windows Media Player Real Player QuickTime iTunes
Banner 2
Banner1
Brygida
ROYAL BAND