Profile with tabs like facebook page - Bootdey.com
Karina Opyrchał pochodzi z Wadowic, a obecnie mieszka w Niemczech
...
Najnowszy teledysk Kariny Opyrchał do singla "SYMFONIA ODWAGI"

Nowy singiel powstał we współpracy ze znanym producentem Konradem Leszczyńskim. Premiera teledysku odbyła się 26 października 2017 roku.Teledysk powstał w Niemczech. Kompozycja i słowa: Karina Opyrchał.

Autorka tekstów

Karina Opyrchał pochodzi z Wadowic, a obecnie mieszka w Niemczech, jest 23-letnią wokalistką oraz autorką tekstu i muzyki. Jest to utwór ,,Symfonia Odwagi'' który jest bardzo dynamiczny, energetyczny i optymistyczny. - Ten utwór jest idealny na jesienną melancholię i pobudza do życia.Ta tajemnicza z wyglądu dziewczyna uwielbia wyzwania artystyczne. Pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych. Jest również absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Znana jest z własnych interpretacji popularnych przebojów, które wykonuje solo, a także z innymi wokalistami.

... ...
Kiedy potrzebuje się wyciszyć - zwiedza nowe miejsca na świecie podróżując i pokonując rocznie tysiące kilometrów. Wokalistka aktywnie bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, a także jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz za granicą.Jednym z największych osiągnięć artystki jest zajęcie III miejsca na Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" w 2017 .Artystka skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem utrzymanym w stylistyce popowej. 3 kwietnia br. odbyła się premiera pierwszego autorskiego singla "Powiedziałeś mi" z teledyskiem.23-letnią wokalistkę, pochodzącą z Wadowic .Ponadto zawodowym zajęciem Kariny jest fotomodeling. Zajmuje się także działalnością charytatywną,jest Ambasadorką Fundacji Uśmiech Puchatka, jej twórczość artystyczna pomaga dzieciom potrzebującym pomocy.